Väikese vaagna piirkonna massaaži eesmärgiks on neeruenergia tugevdamine ja väikese vaagna organite töö toetamine. Neeruenergia on Hiina meditsiini kohaselt energia, mille oleme kaasa saanud sünnil ja seda kahjuks juurde saada ei ole võimalik. Neerude energiat kurnavad ja kulutavad kroonilised haigused, viirushaigused, ületöötamine, magamatus , stress, hirm tuleviku ees, narkoosid. Naistel mõjutavad neeruenergiat rasedus ja sünnitus. Energiapuudusest annab märku väsimus, ärevus, pearinglus, alaselja ja põlvede valu, külmad jalad, alaselja ja/või põlvede väsimine, öösiti higistamine, mälu halvenemine ja keskendumisraskused, juuste väljalangemine, libiido langus, seksuaalfunktsiooni langus, menstruatsioonitsükli häired ja ka nõrk immuunsus. Väikese vaagna massaaž tõstab üldist energiataset, vähendab seiskumist väikese vaagna piirkonnas, mõjutab munasarjade tööd. Seeläbi tasakaalustub östrogeenide tootmine, leeveneb valulik menstruatsioon, paraneb libiido ja viljakus. Massaaž on abiks ka alaselja- ja seedimise probleemide korral, toetab mõtlemisvõimet ja mälu. Meestel aitab see massaaž leevendada potentsiga ja meessuguorganitega seotud probleeme. Massaaž toimub naturaalsete õlidega alaselja-, alakõhu- ja tuharate piirkonnas, selle käigus

mõjutatakse ka neere toetavaid akupunktuuripunkte.  Kuna neerumassaaž stimuleerib immuunsüsteemi tööd, võib seda teha profülaktiliselt organismi toetamiseks ja haiguste ennetamiseks.

Vastunäidustused

Neerumassaaž ei sobi menstruatsiooni, raseduse, palaviku, ägeda kuseteede põletiku, raske neerupuudulikkuse, raskete südamehaiguste ja pahaloomuliste kasvajate korral. Neerukivide puhul võib massaaž panna kivid liikuma, mis võib põhjustada valu.